Ana Sayfa » Haberler » NEVŞEHİR BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR’İN KATILIMLARIYLA İMZALANDI

NEVŞEHİR BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR’İN KATILIMLARIYLA İMZALANDI

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 31 Aralık 2021 tarihinde Nevşehir Belediyesi Personel A.Ş. ile imzalanan toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

Gerçekleştirilen sözleşme törenine; Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, Kırşehir Şube Başkanımız Hızır Güler, HAK-İŞ Nevşehir İl Başkanı Muhammet Fatih Mutlu, Nevşehir Belediye Bürokratları ve iş yeri sendika temsilcilerimiz katıldı.

Özdemir: “Olağanüstü Dönemde Olağanüstü İş Çıkaran Üyelerimize Sözleşmemiz Hayırlı Olsun”

2021 yılının son gününde imzalanan sözleşmenin üyelerimize hayırlı olması dileğinde bulunan Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, “2021 yılı hepimiz için zor geçti. Bu dönemde üyelerimizin mağdur olmaması için elimizden geleninin en iyisi yapmaya çalıştık, hala da çalışmaya devam ediyoruz. Olağanüstü dönemde olağanüstü iş çıkaran üyelerimize imzaladığımız sözleşme hayırlı olsun” dedi.

“Sözleşmemizi Masada Karşılıklı Anlayış ile Tamamlandık”

Nevşehir’in Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olduğunun altını çizen Özdemir: “Nevşehir Türkiye’nin vitrin şehirlerinden biri. Özellikle sahip olduğu doğal güzellikleriyle ülkemizin turizmine verdiği katkı eşi bulunmaz bir değer. Sözleşmemizi masada karşılıklı anlayış ile tamamlandık. Bu sürece destek veren, katkı sunan herkese bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Sözleşmeyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ise “Yeni sözleşmenin tüm mesai arkadaşlarıma hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Özdemir, HAK-İŞ Nevşehir İl Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Nevşehir Belediyesi Personel A.Ş. ile imzalanan sözleşme sonrası, HAK-İŞ Nevşehir İl Başkanlığı ve Öz Sağlık İş Sendikası Nevşehir Şube Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Özdemir ziyaretinde HAK-İŞ Nevşehir İl Başkanı Muhammet Fatih Mutlu’ya görevinde başarılar diledi.