Ana Sayfa » Hakkımızda » Genel Başkanın Mesajı

Genel Başkanın Mesajı

Merhaba,

Artık birlikteliğimizi internet ortamına da taşıdık. Kurumların hatta devletlerin elektronikleştiği bir çağda Sendikamız HİZMET-İŞ‘i teknolojik donanım açısından eksiksiz hale getirme yönündeki kararlığımızın gereği olarak 24.01.2004 tarihinden beri kesintisiz yayındayız.

Sendikamız HİZMET-İŞ‘i elektronik ağla örme yönündeki çabalarımız sürmektedir. Uzun vadede hedefimiz Genel Merkez olarak otomasyon sistemine geçebilmek ve elektronik ağ yoluyla tüm şubelerimizle birbirimize bağlanmaktır.

İnternet ortamımız, HİZMET-İŞlilerin haberleşmesini çok daha pratik hale getirmiştir durumdadır. Sendikamız internet sayfası sayesinde iletişimimiz yurt içiyle sınırlı kalmamış, dünya geneline yayılmıştır.

Web sitemizin Arapça, İngilizce, Rusça bölümlerini de daha da geliştirilerek dünyanın farklı milletlerinden milyonlarca insanın hizmetine sunma yönündeki çabalarımız devam etmektedir. Böylelikle dünyanın her neresinde olursa olsun bizimle iletişime geçmek isteyen insanlara bir klavye kadar yakınlaştık.

Söz verdiğimiz gibi, bizim sitemiz, benzerlerinin akıbetine uğramamıştır. Güncellenmesi ve elektronik postalarımıza gelen soru, talep ve önerilere hızla yanıt verilmesiyle farklılığımız bir defa daha fark edilmiştir.

Bu konuya bundan sonra da büyük hassasiyet göstereceğiz.

Şimdi sizlere çok daha yakınız. Aklınızdan geçenleri buraya not düşmeye unutmayın. Cevapsız kalmayacağından emin olabilirsiniz.

Web sitemize ilgi gösteren tüm Hizmet-İş’lilere, tüm Hizmet-İş dostlarına şimdiden teşekkür ediyorum.

 
Mahmut ARSLAN
HİZMET-İŞ Sendikası Genel Başkanı