Ana Sayfa » Komiteler » KAZAZEDE ÜYEMİZE FERDİ KAZA SİGORTASINDAN ÖDEME

KAZAZEDE ÜYEMİZE FERDİ KAZA SİGORTASINDAN ÖDEME

Kayseri’de Bacağını Kaybeden Üyemiz Osman Koçak’a Ferdi Kaza Sigortasından Ödeme Yapıldı.

Talihsiz bir kaza sonucu bacağını kaybeden Kayseri Şubemizin Kültür-Sanat Komitesi Üyesi Osman Koçak’a 9.600 TL ödendi.

Sendikamız HİZMET-İŞ Kayseri Şube Kültür-Sanat Komitemizin üyesi olarak görev yapan ve talihsiz bir kaza sonucu bacağını kaybeden üyemiz Osman Koçak’a Kayseri Şube Başkanlığı’mızın girişimleriyle Sendikamız Hizmet-İş ile Eureko Sigorta arasında yapılan ferdi kaza sözleşmesi hükümleri gereğince ödeme yapıldı.

9.600 TL tutarındaki meblağ, Kayseri Şube Başkanımız Halil Özdemir, Şube Sekreterimiz Serhat Çelik ve Şube Kültür-Sanat Komite Başkanımız Feyyaz Ünal tarafından kazazede Osman Koçak’a teslim edildi.

Kayseri Şube Başkanımız Özdemir, böyle bir zamanın olmasına üzüldüklerini belirterek “İnsanın sağlığına, sıhhatine, uzuvlarına kesinlikle hiçbir bedel biçilemez. Bugün bu vermiş olduğumuz miktar sadece üyemizin ve ailesinin az da olsa moralini düzeltecek küçük maddi bir katkı olacaktır. Allah başka kazaları bizlere yaşatmasın. Cenab-ı Allah, tüm üyelerimizi kazalardan, belalardan korusun” dedi.

Genel Yönetim Kurulumuzun aldığı kararla Sendikamızın tüm üyelerini kapsayan sosyal sorumluluk projelerinin en kapsamlılarından birisi hayata geçirilmiş, bu amaçla Sendikamız Hizmet-İş ile önce Vakıf Emeklilik A.Ş. ve sonrasında Eureko Sigorta arasında Ferdi Kaza Sigortası sözleşmesi imzalanmıştı.