Ana Sayfa » Haberler » TUZLA BELEDİYESİ TUZ-YAP A.Ş. İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN’İN KATILIMIYLA İMZALANDI

TUZLA BELEDİYESİ TUZ-YAP A.Ş. İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN’İN KATILIMIYLA İMZALANDI

Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, 4 Kasım 2022 tarihinde Sendikamız ile Tuzla Belediyesi Tuz-Yap İnşaat A.Ş. arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

Gerçekleştirilen imza törenine Genel Başkan Vekilimiz Keskin’in yanı sıra; Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, İstanbul 5 No’lu Şube Başkanımız Mustafa Şişman, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Kömekçi ve MİKSEN Genel Sekreteri Av. Zekeriya Sancı katıldı.

Sözleşmenin imzalanmasında emeği geçenlere teşekkür eden Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, “İstanbul da yaşamanın kendine özgü zorlukları var. Bunları zorlukları bizzat yaşamış biri olarak, üyelerimizin hak ve hukukları için uzun ve hassas görüşmeler yürüttük. Bu görüşmeleri denge ve anlayış içerisinde tamamlayıp sözleşmemizi masada barış içinde imzaladık hamdolsun. Belediye Başkanımız Şadi Yazıcı ve ekibine teşekkür ediyorum. Sözleşmemizin emekçi kardeşlerime ve ailelerine bereketli olmasını temenni ediyorum” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı da sözleşmenin üyelerimize hayırlı olmasını temenni etti.