Ana Sayfa » Haberler » PSİKO-SOSYAL DESTEK PLATFORMUMUZ, KAHRAMANMARAŞ’TA DEPREMZEDE ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

PSİKO-SOSYAL DESTEK PLATFORMUMUZ, KAHRAMANMARAŞ’TA DEPREMZEDE ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

HİZMET-İŞ Psiko-Sosyal Destek Platformu, ‘Sosyal Hayata Dönüş Projesi’ kapsamında gerçekleştirdiği seminerlerinin üçüncüsünü 6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraş’ta gerçekleştirdi.

Depremzede üyelerimizin ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği seminere; Kahramanmaraş Şube Başkanımız Mehmet Akif Dağ, Psiko-Sosyal Destek Platformu Koordinatörü ve Davranış Bilimleri Uzmanı Umay Ceren Doğan, Genel Merkez Gençlik Komite Başkanımız Şifa Zeynep Kaya, Psiko-Sosyal Destek Platformu’muzda çalışan psikologlar ve uzman ekibimiz katıldı.

Üyelerimizle interaktif olarak gerçekleştirilen programda Psiko-Sosyal Destek Platformu Koordinatörü ve Davranış Bilimleri Uzmanı Ceren Doğan, interaktif iletişim teknikleriyle, iş ve aile yaşamının uyumlandırılmasına yönelik ihtiyaç analizi gerçekleştirdi.

Psikolojik Danışman Öznur Akgümüş ile Klinik Psikolog Funda Karadoğan, “Afet ve Travma Sonrası İyileşme”, Psikolog Gamzegül Erilli ile Klinik Psikolog Ceren Naz Şenaydın Bulduklar “Psikolojik Sağlamlığın Devamlılığı” konularında sunum yaptılar.

Programda ayrıca Genel Merkez Personelimiz Bengül Ünal ise “Hareket Atölyesi” isimli sosyal aktivitede bulundu.

Program, psikolog ve psikolojik danışmanlarımızın, üyelerimiz ve aileleriyle yüz yüze görüşmeler gerçekleştirilmesiyle tamamlandı.