Ana Sayfa » Teşkilat Haberleri » SİVAS ŞUBEMİZ ÜYELERİMİZİN KATILIMIYLA İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

SİVAS ŞUBEMİZ ÜYELERİMİZİN KATILIMIYLA İFTAR PROGRAMI DÜZENLEDİ

Sivas Şubemiz 27 Mayıs 2019 tarihinde, iş yeri sendika temsilcilerimizin ve üyelerimizin katılımlarıyla bir iftar programı düzenledi.

İftar programına Sivas Şube Başkanımız Nihat Şimşek, Sivas Belediye Başkanı Av. Hilmi Bilgin, Sivas Şube Yönetimimiz, Sivas Belediyesi Kurum Müdürleri, iş yeri sendika temsilcilerimiz ve çok sayıda üyemiz katıldı.

İftar programında konuşan Sivas Şube Başkanımız Nihat Şimşek, “ Sivas’ta bizi sizlerle buluşturan, bu mübarek ramazan ayında birlikte iftarımızı açmamızı sağlan Yüce Allah’a şükürler olsun. Paylaşmayla bereketlenen soframıza teşrif eden Belediye Başkanımıza, siz değerli emekçi kardeşlerimize katılımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.  Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

Programda konuşan Sivas Belediye Başkanı Av. Hilmi Bilgin ise, “ Gönül Sofralarımızda siz emekçi kardeşlerimizle birlikte olmak bizim için de büyük bir mutluluk. Biz bu şehre hep beraber hizmet etmekteyiz. Allah devletimizi, milletimizi ve tüm İslam coğrafyasını bu mübarek ay münasebetiyle korusun ve yüceltsin inşallah. Bizi buraya davet eden Sendikamızın çok değerli Şube Başkanımıza ve yönetimine,  ayrıca siz işçi kardeşlerimize teşekkür ediyor, Şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

This will close in 0 seconds