Ana Sayfa » Teşkilat Haberleri » KAYSERİ DE VEFAT EDEN ÜYELERİMİZİN AİLELERİNE FERDİ KAZA SİGORTASI ÇEKLERİ TESLİM EDİLDİ

KAYSERİ DE VEFAT EDEN ÜYELERİMİZİN AİLELERİNE FERDİ KAZA SİGORTASI ÇEKLERİ TESLİM EDİLDİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi bünyesinde çalışırlarken elim bir iş kazası sonrası vefat eden üyelerimiz merhum Ahmet Karaçam, Ali Suna ve Ahmet Altıparmak ailelerine Sendikamızın sosyal projesi olan ferdi kaza sigortası çekleri teslim edildi.

50 bin TL tutarındaki ferdi kaza sigorta çekleri, Kayseri Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından acılı ailelere teslim edildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, “Elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden KASKİ Genel Müdürlüğü’nde çalışan üyelerimiz Ali Suna ve Ahmet Karaçam’ın ailelerine girişimlerimiz sonucu sigortadan aldığımız ellişer bin Türk Lirası verilmiştir. Aynı olayda yaşamını kaybeden üyemiz Ahmet Altıparmak’ın adli tıpta olan dosyası sonuçlandı ve ailesine Şube Başkan Yardımcımız Attila Saraç tarafından elli bin Türk Lirası verildi. Kazada vefat eden üç üyemize yüz elli bin Türk Lirası sendikamız yardımda bulunmuştur. Vermiş olduğumuz bu paralar ailelerin acılarını azaltmayacaktır fakat geri de bırakmış olduğu ve bize emanet olarak gördüğümüz ailelerinin ve yakınlarının az da olsa bir ihtiyacını karşılayacaktır” dedi.