Ana Sayfa » Manşet » GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZDAN NİĞDE İL BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZDAN NİĞDE İL BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarımız Celal Yıldız ve Halil Özdemir 20 Aralık 2018 tarihinde Niğde İl Başkanlığımızı ziyaret etti.

ÖZDEMİR: NİĞDE DE ÖNEMLİ ÇALIŞMALARIMIZ OLDU

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir yaptığı konuşmasında Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın her zaman taşeronda çalışanlara yaklaşımının hep aynı olduğunu belirterek, “Taşerondan kadroya geçiş noktasında bu işin mimarları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Mahmut Arslan’dır. Genel Başkanımızın her zaman taşeronda çalışan arkadaşlarımıza yaklaşımı hep aynı olmuştur. Genel Başkanımıza sizleri kadroya kavuşturmaya vesile olduğu için teşekkür ediyoruz. Bu kapsamda bugünlere gelindikten sonra Niğde’de de kurduğumuz il başkanlığımızda da önemli çalışmalar oldu. Bu kapsamda sizlerle Türkiye’de bugüne kadar olmayan örnek bir sözleşme imzalandı. Niğde Belediye Başkanımızın Rifat Özkan’ında hakkını da vermek gerek ki her zaman emekçinin yanında olmuş ve bu sözleşmenin imzalanmasını sağlamıştır. Sendikanıza sahip çıkınız, başkanınıza sahip çıkınız, ortaya koyduğu sözleşme çok önemli ve mükemmel bir sözleşmedir. Bizler bu başarısından dolayı İl Başkanımız Gökhan Demircioğlu’nu tebrik ediyor, kutluyoruz” şeklinde konuştu.

YILDIZ: BİR MİLYON İNSANIN KADROYA GEÇMESİ EMEKÇİLER AÇISINDAN BİR DEVRİMDİR

Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız da yaptığı konuşmada, sendikacılık faaliyetleri kapsamında Niğde’de yapılan çalışmalarda emeği geçenleri tebrik ettiğini dile getirerek, “Türkiye’de bir milyon insan kadroya geçti. Bunun mimarı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bir milyon insanın kadroya geçmesi emekçiler açısından bir devrimdir. Bunun mücadelesini veren HAK-İŞ’tir. HAK_İŞ’in Genel Başkanı Mahmut Arslan’dır. Niğde’de çerçeve sözleşme dışında yetki alıp ortaya konulanda bir başarı vardır. Burada hem Belediye Başkanımız Rifat Özkan’a hem de Niğde İl Başkanımız Gökhan Demircioğlu’na teşekkür ediyoruz. İnşallah bu sözleşmenin yanı sıra yeni sözleşmelerinde devamı gelir” dedi.

DEMİRCİOĞLU: SENDİKAMIZIN GENELDE Kİ BAŞARISINI YERELDE DE ORTAYA KOYDUK

Genel Başkan Yardımcılarımız Celal Yıldız ve Halil Özdemir’e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Niğde İl Başkanımız Gökhan Demircioğlu da, “Genel Başkanımız Mahmut Arslan başta olmak üzere, Genel Başkan Yardımcılarımızın olurlarıyla Niğde’de 20 Nisan’da kurulan sendikamız bugün binlere ulaşan üye sayısıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Bu kapsamda Niğde Belediyesi Personel A.Ş. ile Sendikamız arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi ile de sendikamızın genelde ki başarısını yerelde de ortaya koyduk” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Demircioğlu, Genel Başkan Yardımcılarımız Celal Yıldız ve Halil Özdemir’e günün anısına hediye taktim etti.