Ana Sayfa » Komiteler » KADIN KOMİTEMİZ » KASTAMONU İL GENÇLİK KOMİTEMİZDEN KÖY OKULLARINA YARDIM

KASTAMONU İL GENÇLİK KOMİTEMİZDEN KÖY OKULLARINA YARDIM

Kastamonu İl Başkanlığı Gençlik Komitemiz, ihtiyaçlarını tespit ettikleri köy okullarına yardım kampanyası başlattı. Kampanya süresince gönüllülerin ihtiyaç sahibi öğrenciler için yaptıkları, kırtasiye ve kıyafetler, Gençlik Komitemizin üyeleri tarafından İnebolu’nda bulunan Kabalarsökü köyü ilkokuluna götürülerek teslim edildi.

Gençlik Komitemiz, Afrin’de terör örgütü PKK/YPG/PYD’ye karşı yürütülen “ZEYTİN DALI HAREKATI”na katılan Mehmetçiğimize moral olmak için başka bir kampanya daha başlattı. Üyelerimizin, arkadaşlarımızın ve vatandaşlarımızın cephedeki Mehmetçiğimize yazmış oldukları mektuplar bir havuzda biriktiriliyor. Cephe hattına gönderilecek mektupların Mehmetçiğimiz için moral olması hedefleniyor.

Kastamonu İl Gençlik Komitesi Başkanı Murat Dağlıoğlu, “Arkadaşlarımızla birlikte başka bir kampanya daha başlattık, gönüllü askerlik için imza kampanyası düzenliyoruz. Bu iş Sendikacılık değil gönül işidir; vatanımız ve devletimiz için ne yapılması gerekiyorsa biz HAK-İŞ/HİZMET-İŞ ailesi olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bizlere destek veren herkese sonsuz şükranlar sunuyorum” diye konuştu.