Ana Sayfa » Komiteler » ENGELLİLER KOMİTEMİZ » HAK-İŞ’TEN DÜNYA ENGELLİLER HAFTASINDA ANLAMLI ZİYARET

HAK-İŞ’TEN DÜNYA ENGELLİLER HAFTASINDA ANLAMLI ZİYARET

 

HAK-İŞ Genel Sekreter Yardımcısı Fatma Zengin, Genel Merkez Engelliler Komite Başkanımız Hanifi Karadağ ve HAK-İŞ Engelliler Komitesi Başkanı Sümeyye Koca Aktaş, Dünya Engelliler Haftası kapsamında, HAK-İŞ’e bağlı sendikaların genel merkez ve Engelli Komite temsilcilerinden oluşan heyetle Saray Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştirdi.

HAK-İŞ Genel Sekreter Yardımcısı Fatma Zengin, “10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla HAK-İŞ olarak, engelli bireylerin karşılaştığı tüm sorunlara hassasiyetle yaklaşıyoruz. Engelli Komitemiz ve Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızla birlikte sendikal faaliyetlerimizi engelli bireyler için de geliştirme gayretindeyiz. Öz Sağlık-İş Sendikamızın üyelerinin yer aldığı Saray Engelsiz Yaşam Merkezi’nde, engelli bireylerin topluma bağımsız bir şekilde katılması konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı Kurum Müdürü Bekir Demiryılmaz’a teşekkür ediyoruz” dedi. 

Saray Engelsiz Yaşam Merkezi Kurum Müdürü Bekir Demiryılmaz, HAK-İŞ Konfederasyonu’nun engelliler konusunda gösterdiği hassasiyetten ve gerçekleştirdiği ziyaretten mutluluk duyduğunu belirtti.