Ana Sayfa » KADIN KOMİTESİ HABERLERİ » AKSARAY KADIN KOMİTEMİZDEN “KADINA ŞİDDETE HAYIR” PROGRAMI

AKSARAY KADIN KOMİTEMİZDEN “KADINA ŞİDDETE HAYIR” PROGRAMI

Aksaray Kadın Komitemiz organizasyonu ile “Kadına Şiddet Haftası” kapsamında Aksaray’da, Belediye, KYK, hastane ve sosyal hizmetler birimlerinde bulunan temsilci ve üyelerimizin de katıldığı bir program düzenlendi.

Programa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı ŞÖNİM (Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi)’de psikolog olarak görev yapan Damla Eroğlu da programda bir sunum gerçekleştirdi.

Aksaray Şube Kadın Komite Başkanımız Dilek Serdengeçti, komite olarak çok faydalı ve eğitici bir programa imza attıklarını ifade ederek, “Programımızda ayrıca ‘Yara İzi’ isimli kitabı gelen misafirlerin isimlerine özel yazarına imzalatıp hediye ettik. Bu programın düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Aksaray Şube Başkanımız Nedim Deniz’e ve programa katılım sağlayan misafirlerimize sendikamız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Öte yandan Aksaray Şube Kadın Komitemiz, Aksaray Belediyesi tarafından Aksaray Kültür Merkezinde öğretmenler günü için düzenlenen Ömürlük Şarkılar Konserinde ‘Kadına Şiddete Sıfır Tolerans’ yazılı pankart açarak kadınların her zaman ve her konuda yanında olduklarını duyurdu.