Ana Sayfa » Haberler » YOZGAT BELEDİYESİ İLE EK PROTOKOL, GENEL BAŞKANIMIZ ARSLAN’IN KATILDIĞI TÖRENLE İMZALANDI

YOZGAT BELEDİYESİ İLE EK PROTOKOL, GENEL BAŞKANIMIZ ARSLAN’IN KATILDIĞI TÖRENLE İMZALANDI

Sendikamız ile Yozgat Belediyesi Personel A.Ş. ve Yozgat Belediyesi YBK İnşaat Temizlik ve Tic. Ltd. Şti. arasında gerçekleştirilen ek protokol, Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın katıldığı bir törenle imzalandı.

Yozgat Şubemizin 7. Olağan Genel Kurulu sonrası yapılan ek protokol imza törenine, Genel Başkanımız Mahmut Arslan, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Başkan Vekilimiz Av. Hüseyin Öz, Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Kurucu Genel Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi, Genel Sekreterimiz Av. Oğuz Aksoy, Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız, Şube Genel Kurulumuza katılan misafirler katıldı.

Arslan: “İmzaladığımız ek protokolün diğer belediyelerimize de örnek olacağına inanıyoruz”

Şube Genel Kurulu’nun içinde başka bir güzelliği de yaşadıklarını belirten Genel Başkanımız Mahmut Arslan, “Bugün Yozgat Belediyemizle imzaladığımız ek protokolün diğer belediyelerimize de örnek olacağına inanıyoruz. Rabbim belediyelerimize bol gelir ve imkan nasip etsin.  Ben başta Yozgat Belediye Başkanımız olmak üzere tüm belediye başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Sözleşmenin hayırlı olması olmasını temenni ediyorum” dedi.

Köse: “Hayırlı olsun”

Ülkemizin içinde bulunduğu şartlar nedeniyle ek protokol yapma zorunluluğu ortaya çıktığını belirten Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, imzaların hayırlı olması dileğinde bulundu.

Arslan, Yozgat Belediye Başkanı Köse’yi Ziyaret Etti   

Genel Başkanımız Mahmut Arslan imzalanan ek protokol sonrası Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’yi makamında ziyaret etti.

Genel Başkanımız Arslan ve Yozgat Belediye Başkanı Köse ziyarette, imzalanan ek protokol ve gündem hakkında konuştu.

Arslan’a ziyaretinde HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamız Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz, Kurucu Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi, Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı Devlet Sert, Öz Güven-Sen Genel Başkanı Ömer Yılmaz ve Yozgat Şube Başkanımız Ferman Zararsız eşlik etti.