Ana Sayfa » Haberler » YILDIZ VE ÖZDEMİR, ŞANLIURFA’DA ZİYARETLERDE BULUNDULAR

YILDIZ VE ÖZDEMİR, ŞANLIURFA’DA ZİYARETLERDE BULUNDULAR

Genel Başkan Yardımcılarımız Celal Yıldız ve Halil Özdemir Şanlıurfa’da sendikal ziyaretlerde bulundular.

Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 19 Aralık 2018 tarihinde AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

“HAYIRLI OLSUN”

Ziyarette Yıldız ve Özdemir, 30 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e seçim çalışmalarında başarılar dilerken, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı görevine yeni atanan Bahattin Yıldız’a da hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaretlere Şanlıurfa Şube Başkanımız Seydi Eyyüpoğlu, Şanlıurfa 2 No’lu Şube Başkanımız Bozan İzol ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

ŞUSKİ’DE ÇALIŞAN ÜYELERİMİZE ZİYARET

Öte yandan Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) Genel Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek üyelerimizle sohbet ederek sorunlarını dinledi.

ÖZDEMİR VE YILDIZ TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDILAR

Özdemir ve Yıldız, Şanlıurfa Şubemizin yönetim kurulu, denetleme kurulu, disiplin kurulu, komitelerin başkanları ve temsilcilerimiz ile yapılan toplantıya katıldılar.