Ana Sayfa » Haberler » YILDIZ, BOLU’DA ŞEHİT İTFAİYE ERLERİNİN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

YILDIZ, BOLU’DA ŞEHİT İTFAİYE ERLERİNİN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Bolu’da görev sırasında geçirdikleri trafik kazası sonucu şehit olan 2 itfaiye eri, törenle son yolculuklarına uğurlandı.

Öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yazgan’ın cenazesi, kent merkezinde bulunan Şehitler Mezarlığı’nda toprağa verildi. Kabakçıoğlu’nun cenazesi ise defnedilmek üzere Mudurnu ilçesi Samat köyüne götürüldü.

BOLU ŞEHİTLERİNE AĞLADI

Cenaze törenine, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, Bolu Valisi Aydın Baruş, AK Parti Bolu milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Ali Ercoşkun, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Bolu İl Başkanımız Hacer Güngör ve İl Yönetim Kurulu üyelerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, itfaiye ve belediye personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Cenaze töreni sonrası Celal Yıldız, şehitlerin ailelerine başsağlığında bulundu. Öte yandan Yıldız, AK Parti Bolu milletvekili Fehmi Küpçü ve Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ ile kısa bir sohbet etti.

OLAY…

Tekke Işıklar köyünde çıkan yangına müdahale için köye giderken itfaiye aracının uçuruma yuvarlanması sonucu Bolu Belediyesi itfaiye erlerinden Erhan Yazkan (33) ile Aykut Kabakçıoğlu (22) şehit olmuştu.