Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ERSOY, TUZLA VE ŞİLE BELEDİYELERİ TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİ İMZA TÖRENLERİNE KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ERSOY, TUZLA VE ŞİLE BELEDİYELERİ TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİ İMZA TÖRENLERİNE KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız İdris Ersoy, 3 Mart 2023 tarihinde Sendikamız ile Tuzla Belediyesi ve Şile Belediyesi arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmeleri imza törenlerine katıldı.

İmza törenlerine Ersoy’un yanı sıra; Tuzla Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Kömekçi, Şile Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Keser, İstanbul 5 No’lu Şube Başkanımız Mustafa Şişman, MİKSEN Genel Sekreteri Av. Zekeriya Sancı, İstanbul 5 No’lu Şube Başkan Yardımcılarımız, Genel Merkez Kadın Komite Başkan Yardımcımız Nevin Er ve Tuzla ve Şile Belediyesi yetkilileri katıldı.

Sözleşmelerin masada tamamlanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Yardımcımız İdris Ersoy, “Binlerce kardeşimizi kaybettiğimiz depremler nedeniyle zor günler geçiriyoruz. Yüreğimiz ve kalbimiz depremzede kardeşlerimizle beraber. Bugünler dirlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günler. Bugün Tuzla ve Şile Belediyeleri ile imzaladığımız bu toplu iş sözleşmeleri hem birliğimize hem de kardeşliğimize katkı verecek şekilde masada tamamlanmıştır. Bundan dolayı emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Kömekçi ve Şile Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Keser de sözleşmelerin üyelerimize ve ailelerine hayırlı olmasını temenni etti.