Ana Sayfa » Haberler » SULTANBEYLİ BELEDİYESİ İLE EK PROTOKOL VE ŞİRKETİ AYDOS A.Ş. İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN’İN KATILIMLARIYLA İMZALANDI

SULTANBEYLİ BELEDİYESİ İLE EK PROTOKOL VE ŞİRKETİ AYDOS A.Ş. İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN’İN KATILIMLARIYLA İMZALANDI

Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, 31 Ekim 2022 tarihinde Sendikamız ile Sultanbeyli Belediyesi ek protokol imza töreni ve Sultanbeyli Belediyesi Aydos A.Ş. toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

Düzenlenen imza törenine Genel Başkan Vekilimiz Keskin’in yanı sıra; Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, İstanbul 5 No’lu Şube Başkanımız Mustafa Şişman, HAK-İŞ İstanbul İl Başkanı ve İstanbul 3 No’lu İETT Şube Başkanımız Mustafa İluk, HAK-İŞ’e bağlı Öz Maden-İş Genel Başkanı Fahrettin Kütükçü, Aydos A.Ş. Genel Müdürü Fadime Aydın ve üyelerimiz katıldı.

Törende konuşan Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin imzalanan ek protokol ve toplu iş sözleşmesinin üyelerimize, sendikamıza ve Sultanbeyli Belediyesi’ne hayırlar getirmesini temenni etti.

İstanbul’da ardı ardına sözleşmelere imza attıklarını belirten Keskin, “İşverenlerimizle üyelerimizin her zaman aynı safta olması için çaba gösteriyoruz. Çünkü biz iş verenlerimizi sosyal ortağımız olarak görüyoruz. Toplu iş sözleşmemizde yeni birtakım haklar elde edildi. Belediye çalışanlarımız en zor işleri yapıyorlar, milletimize hizmet ediyorlar, hayırlı bir iş yapıyorlar. Onların ödüllendirildiği bir toplu iş sözleşmesine imza atmak bizim için büyük gurur” dedi.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ise törende yaptığı konuşmasında “Süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyor, sözleşmemizin yol arkadaşlarıma hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.