Ana Sayfa » Haberler » SİNCAN BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR’İN KATILIMLARIYLA İMZALANDI

SİNCAN BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR’İN KATILIMLARIYLA İMZALANDI

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Sendikamız ile Sincan Belediyesi arasında imzalanan toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

8 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilen imza törenine, Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir,  Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Ankara 1 No’lu Şube Başkanımız Mahmut Tosun ve Ankara 1 No’lu Şube Başkan Yardımcılarımız katıldı.

Sözleşmenin masada tamamlanmasından duyduklarını memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, “Sincan Belediye Başkanımız emeğin ve alın terinin kıymetini bilen, emekçileri mağdur etmemek için belediyenin imkanlarını zorlayan bir belediye başkanı. Kendisine emeğe ve emekçiye olan bu bakışından ötürü teşekkür ediyoruz” dedi.

Başta emekçi kadınlar olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü  kutlayan Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, imzalanan sözleşmenin üyelerimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’da belediye çalışanlarıyla birlikte aile olduklarını belirterek, “Çalışanlar sahada başarılı oldukça bizde başarılı oluyoruz, kendilerine teşekkür ediyoruz. Sözleşme hayırlı ve bereketli olsun” şeklinde konuştu.