Ana Sayfa » Haberler » SENDİKAMIZDAN ZEYTİN DALI HAREKÂTI’NA ANLAMLI DESTEK

SENDİKAMIZDAN ZEYTİN DALI HAREKÂTI’NA ANLAMLI DESTEK

TSK’nın 20 Ocak 2018 tarihinde Suriye’nin kuzeyindeki Afrin ilçesini terör örgütleri PKK/YPG/PYD ve DEAŞ’tan arındırmak için başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekâtı’na destek vermek amacıyla Hacı Bayram Camii’nde buluştuk.

HAK-İŞ/HİZMET-İŞ – MEHMETÇİK DAYANIŞMASI

Ordu ve milletin içinde olduğu dayanışma ruhuna bir örnekte Sendikamızdan geldi.

16 Martta Hacı Bayram Camii’nde buluşan HAK-İŞ/HİZMET-İŞ’liler sabah namazına müteakip Zeytin Dalı Harekâtı’na katılan Mehmetçik için Fetih Suresi okuttu. Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın katıldığı program Hacı Bayram Camii’nde dualar eşliğinde gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, “HAK-İŞ/HİZMET-İŞ olarak, devletimizin terörle mücadelede başarılı olması için her türlü katkı ve desteği vermeye devam edeceğiz. Zeytin Dalı operasyonunun başarıyla sonuçlanmasını, bölgede yeniden huzur ve güven ortamının egemen olmasını temenni ediyoruz. Zeytin Dalı operasyonuna katılan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Allah yardımcısı olsun. Milletimizin duaları, operasyona katılan evlatlarımızla ve terörizmle mücadele eden tüm güvenlik güçlerimizle beraberdir” dedi.

Programa ayrıca, Genel Başkan Yardımcılarımız Celal Yıldız ve Mehmet Keskin, Kültür-Sanat Komite Başkanımız Fatih Mehmet Bakırtaş ve Genel Merkez çalışanlarımız ile üyelerimiz katıldı.