Ana Sayfa » Haberler » SENDİKAMIZ İLE ÖZ BÜRO-İŞ VE OLEYİS SENDİKALARI ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

SENDİKAMIZ İLE ÖZ BÜRO-İŞ VE OLEYİS SENDİKALARI ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

HİZMET-İŞ Sendikamız ile ÖZ BÜRO-İŞ ve OLEYİS sendikaları arasında yürütülen yeni dönem toplu iş sözleşmelerinin görüşmeleri başladı.

Yeni dönem toplu iş sözleşmelerinin ilk oturumu, 23 Ekim 2018 tarihinde sendikamız genel merkezinde gerçekleştirildi.

Genel merkez personellerimiz ile sendikamız iştiraki Emek Konukevi’nde çalışan personellerimiz adına gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi görüşmelerine Genel Başkan Vekilimiz Av. Hüseyin Öz, OLEYİS Sendikası Genel Başkanı Vedat Böke,  ÖZ BÜRO-İŞ Sendikası Genel Başkan Yardımcıları Celal Karaca ve Adem Gündoğan, Toplu İş Sözleşmesi Daire Başkanımız Av. Muhammed Nurbaki Türkay, Emek Konukevi Müdürü Gazi Türk, İşyeri Sendika Temsilcimiz İsmail Gülenç ve Genel merkez personellerimiz katıldı. İlk görüşmeleri gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesinden genel merkez personellerimiz ile sendikamız iştiraki Emek Konukevi’nde çalışan personellerimiz yararlanacak.

Toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde konuşan Genel Başkan Vekilimiz Av. Hüseyin Öz, kurumsal ve kişisel gelişimin önemine vurgu yaptı.

Personellerimizin kendisini geliştirmesi için kurumsal destek verdiklerini kaydeden Öz, kurumsal ve kişisel gelişimi önemsediklerini söyledi.

Nicelik yerine, nitelikli büyüklüğün önemine dikkat çeken Öz, “Personellerimizin kendilerini geliştirmesi, sendikamızın gelişmesi demektir. Zincirimizin bütün halkaları güçlü olsun istiyoruz. Görüşmelerini yürüttüğümüz toplu iş sözleşmelerimizde, personellerimizin gelişimini teşvik eden maddelere yer vereceğiz” dedi.

Öz, görüşmeler sonucunda başarılı bir sözleşmeye imza atacaklarının altını çizdi.