Ana Sayfa » Haberler » SENDİKAMIZ HİZMET-İŞ’TEN MEHMETÇİĞE MORAL DESTEĞİ

SENDİKAMIZ HİZMET-İŞ’TEN MEHMETÇİĞE MORAL DESTEĞİ

Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in Karaman İl Başkanı ve HİZMET-İŞ Sendikamızın Şube Başkanı Mehmet Bayrakçı öncülüğünde düzenlenen “Bir çorap bir eldiven de sen gönder” isimli kampanya, Konfederasyonumuza bağlı Sendikalarımız eliyle gerçekleştirildi.

Kampanya kapsamında tedarik edilen 1700 çorap,  1000 iç çamaşırı ve 300 adet eldiven ile atkıdan oluşan hediyeler, Mehmetçiğimize dağıtılması amacıyla Hatay ili Kırıkhan İlçe Belediyesi’ne bizzat teslim edildi.

BAYRAKÇI: HAK-İŞ HER ZAMAN DEVLETİNİN VE ASKERİNİN YANINDADIR

Bayrakçı yapmış olduğu açıklamada, her zaman Mehmetçiğin yanında olduklarını belirterek, “Vatanımızın ve Milletimizin bağımsızlığı için Zeytin Dalı Harekatı’nda canını ortaya koyan Mehmetçiğimize maddi ve manevi olarak destek olmak amacıyla Konfederasyonumuza bağlı Sendikalarımızın Şube Başkanlıkları ile birlikte bu kampanyayı düzenledik. 1700 adet çorap, 1000 adet iç çamaşırı, 300 adet eldiven ve atkıdan oluşan hediyelerimizi bizzat götürüp teslim ettik. HAK-İŞ İl Başkanlığı olarak, bağlı Sendikalarımızın Şube Başkanlarına, yönetimlerine, komitelerimize ve üyelerimize verdikleri emek için teşekkür ederim. Allah devletimizi, milletimizi ve asil Mehmetçiğimizi korusun” dedi.

Bayrakçı açıklamasında, hediyelerin ulaştırılması amacıyla araç tahsis eden Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a ve katkı sunan bütün Karaman halkına ve üyelerimize teşekkür etti.