Ana Sayfa » Haberler » ŞEHZADELER BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ’IN KATILDIĞI TÖRENLE İMZALANDI

ŞEHZADELER BELEDİYESİ İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ’IN KATILDIĞI TÖRENLE İMZALANDI

Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, 1 Ağustos 2022 tarihinde Sendikamız ile Şehzadeler Belediyesi arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi törenine katıldı.

Şehzadeler Belediyesi önünde üyelerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirilen törene Yıldız’ın yanı sıra; Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Şube Başkanımız Okan Polat, Manisa Şube Başkan Yardımcılarımız, Şehzadeler Belediyesi Yöneticileri ve Birim Müdürleri ile basın mensupları katıldı.

Şehzadeler Belediyesi’nde gördükleri tabloyu Türkiye’nin her yerinde görmek istediklerini söyleyen Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, “Bugün burada karşılaştığımız tablo üyelerimizi ve bizleri ziyadesiyle mutlu emiştir. Bu mutluluğu bizlere yaşatan Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Allah birliğimizi, kardeşliğimizi, davamıza olan bağlılığımızı daim eylesin”

Beş yıldır Sendikamızın Türkiye’nin en büyük işçi sendikası olduğunu söyleyen Yıldız, “Türkiye’nin zirvesinde 5 yıldır kesintisiz kalabilmek kolay bir şey değil. Bunun için çok çalışmanız, kuruluş ilkelerinizden sapmamanız, üyelerinizin gönüllerine dokunarak sendikacılık yapmanız gerekiyor. Allah birliğimizi, kardeşliğimizi, davamıza olan bağlılığımızı daim eylesin” şeklinde konuştu.

Şehzadeler Belediye Başkanı Çelik: “Hiçbir zaman çalışanlarımızı enflasyona ezdirmedik”

Üyelerimizle ile birlikte şehre hizmet ettiklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Biz bir ekibiz. Sizler Şehzadeler Belediyesi’ni ve onun halk tarafından seçilen başkanını temsil ediyorsunuz. İnanıyorum ki bundan sonra da halkımızın layık olduğu hizmetleri sizlerle birlikte sunmaya devam edeceğiz. Hiçbir zaman çalışanlarımızı enflasyona ezdirmedik. Herkesin hakkını koruyarak kimseyi mağdur etmedik” dedi.

İmzalanan sözleşmeyle birlikte Şehzadeler Belediyesi’nde en düşük işçi ücreti 8 bin 216 TL oldu.