Ana Sayfa » Haberler » SANCAKTEPE BELEDİYESİ SAFAŞ LTD. ŞTİ. İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN’İN KATILDIĞI TÖRENLE İMZALANDI

SANCAKTEPE BELEDİYESİ SAFAŞ LTD. ŞTİ. İLE SÖZLEŞME, GENEL BAŞKAN VEKİLİMİZ KESKİN’İN KATILDIĞI TÖRENLE İMZALANDI

Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, 7 Kasım 2022 tarihinde Sendikamız ile Sancaktepe SAFAŞ Ltd. Şti. arasında gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.

Üyelerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirilen sözleşme törenine Keskin’in yanı sıra; Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, İstanbul 14 No’lu Şube Başkanımız Kürşad Çakmak, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız ve Mahalli İdareler Kamu İşveren Sendikası (MİKSEN) Genel Sekreteri Av. Zekeriya Sancı katıldı.

Sözleşmenin hayırlı olması dileğinde bulunan ve emeği geçen herkese teşekkür eden Genel Başkan Vekilimiz Mehmet Keskin, “Üyelerimizin emeklerinin karşılığı için İstanbul’un dört bir yanında aylar süren müzakereler yürüttük. Geldiğimiz noktada uzlaşı içinde görüşmelerimizi tamamladık. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. HİZMET-İŞ, emekçilerin gür sesi, haklarının takipçisi ve yol arkadaşları olmaya devam edecek. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü ise; “Mesai arkadaşlarımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuz diyerek elimizden gelenin en iyisini yaptık. Hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.