Ana Sayfa » Haberler » ÖZDEMİR’DEN, BALPINAR VE BEŞİRİ BELEDİYE BAŞKANLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÖZDEMİR’DEN, BALPINAR VE BEŞİRİ BELEDİYE BAŞKANLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 13 Mayıs 2019 tarihinde Batman’a bağlı Balpınar ve Beşiri Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Ziyaretlerde Özdemir’e,  Öz İnşaat-İş Genel Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcımız Zekeriya Koca, Genel Merkez Teşkilatlanma Uzmanımız Zeki Özen, Batman İl Başkanımız Bünyamin Söğüt eşlik etti.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, Batman’da ilk ziyaretini Balpınar Belediyesi Belediye Başkanı Hüseyin Geylani’ye gerçekleştirdi.

Hüseyin Geylani’yi 31 Mart yerel seçimlerinde Balpınar Belediyesi Başkanlığını kazanmasından dolayı tebrik eden Özdemir,” Hüseyin Geylani Başkanımız daha önceki Belediye Başkanlığı görevinde Balpınar Beldesi’nin büyümesi ve gelişmesi için büyük hizmetlerde bulunmuştur. 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar Balpınar halkı tarafından belediye başkanlığına layık görülmüştür. Başkanımız işçi dostu ve her zaman emekçilerin yanında olmuştur.  Kendisine geçmiş çalışmalarından ve yeni dönemde yapacağı tüm hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

Özdemir: “Başkanımıza, halkımıza ve tüm emekçilere yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum.”

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir Batman’da ikinci hayırlı olsun ziyaretini de Batman ilçesi Beşiri Belediye Başkanı Sait Karabulut’a yaptı.

31 Mart Yerel seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Sait Karabulut’a yeni görevinde başarılar dileyen Özdemir, “ Başkanımız İnşallah, beldemizin gelişmesine ve büyümesine hız verecektir.  Bundan sonra Beşiri Belediyesi yapılan hizmetlerle birlikte, gelişen ve büyüyen Türkiye’mize yakışan modern, emniyetli ve örnek bir belde olacaktır. Başkanımıza, halkımıza ve tüm emekçilere yeni dönemin hayırlı olmasını diliyor, başarılar diliyorum” dedi.