Ana Sayfa » Haberler » ÖZDEMİR, TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN ÜYEMİZ AHMET POLAT’IN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

ÖZDEMİR, TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN ÜYEMİZ AHMET POLAT’IN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Gaziantep Nizip’te meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden üyemiz Ahmet Polat’ın cenaze törenine katıldı.

20 Ağustos’ta Tarsus-Adana-Gaziantep Otoyolu’nun Nizip bölümünde bir aracın şarampole devrildiği kazaya müdahaleye gelen park halindeki ambulans ve itfaiye aracı ile İhlas Haber Ajansının canlı yayın aracına yolcu otobüsünün çarpması sonucu, aralarında, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde çalışan üyemiz Ahmet Polat’ın da bulunduğu 3 itfaiyeciyle birlikte 15 kişi hayatını kaybetmiş, 31 kişi de yaralanmıştı.

Kazada hayatını kaybeden üyemiz Ahmet Polat ve diğer itfaiye çalışanları Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Binası önünde düzenlenen resmi törenle uğurlandı.

Cenaze törenine Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Gaziantep 1 No’lu Şube Başkanımız Halil İbrahim Tanrıöver, Gaziantep 2 No’lu Şube Başkanımız Ahmet Hoşaf, Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik ve çok sayıda teşkilat mensubumuz ve üyemiz katıldı.

Özdemir, Başkan Şahin’e Genel Başkanımız  Arslan’ın taziye dileklerini iletti

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın üzüntü ve taziye dileklerini iletti.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, kazada hayatını kaybeden üyemiz Ahmet Polat’ın acılı ailesi ve yakınlarıyla da görüşerek, sabır ve başsağlığı dileğinde bulundu.