Ana Sayfa » Haberler » ÖZDEMİR MERSİN’DE İFTAR PROGRAMINDA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

ÖZDEMİR MERSİN’DE İFTAR PROGRAMINDA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 21 Mayıs 2019 tarihinde Mersin’de, Tarsus Şubemizin düzenlediği iftar programında üyelerimizle bir araya geldi.

İftar programına Özdemir’in yanı sıra, Tarsus Şube Başkanımız Hüseyin Gün ve Tarsus Şube Başkan Yardımcılarımız Mehmet Yüce ve İbrahim Çevik , Öz Büro-İş Mersin İl Başkanı Haydar Aratekin, işyeri sendika temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldı.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir,  iftar sonrası yaptığı konuşmada, “ İçinde olduğumuz şu mübarek günlerde soframızda Mersinli emekçi kardeşlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bizi siz üyelerimizle buluşturan Allah’a şükürler olsun. Mersin, Tarsus ve Akdeniz Belediyelerinde bundan sonra gerçekleştireceğimiz her toplantının en az bu program kadar birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini diliyorum. Mersin ve Tarsus’un ardından Akdeniz Belediyesi’nde başlattığımız yeni örgütlenme çalışmaların da tüm temsilcilerimize başarılar diliyorum. Akdeniz Belediyesi temsilcilerini aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Allah utandırmasın. Allah şimdiden tuttuğumuz tüm oruçları kabul eylesin” dedi.