Ana Sayfa » Haberler » ÖZDEMİR KIRŞEHİR’DE İFTAR PROGRAMINA KATILDI

ÖZDEMİR KIRŞEHİR’DE İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 18 Mayıs 2019 tarihinde Kırşehir İl Başkanlığımızın düzenlediği iftar yemeğinde üyelerimizle bir araya geldi.

İftar yemeğinde Özdemir’in yanı sıra, Kırşehir İl Başkanımız Hızır Gürler, Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, HAK-İŞ’e bağlı sendikaların Kırşehir İl Başkanları, iş yeri sendika temsilcilerimiz ve çok sayıda üyemiz katıldı.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Özdemir iftardan sonra yaptığı konuşmada,  “Bizler HİZMET-İŞ ailesi olarak her zaman devletimizin ve milletimizin yanında olduk. Hiçbir zaman yıkmadık her zaman yapıcı sendika olmaya çalıştık. Ramazan ayı sayesinde de birliğimizi beraberliğimizi pekiştirmemiz gerekmektedir. Ramazan ayı insanoğlu için gerçekten bir mucizedir. Bu mucizeden de en iyi şeklide yararlanmamızı diliyorum. Kırşehir’de bizleri ağırladınız, soframıza eşlik ettiniz. Katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyor, bu birlik ve beraberliğimizin artarak devam etmesi Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.