Ana Sayfa » Haberler » ÖZDEMİR, ADIYAMAN’DA TAZİYE’DE BULUNDU

ÖZDEMİR, ADIYAMAN’DA TAZİYE’DE BULUNDU

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 23 Temmuz 2018 tarihinde Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’ya babasının vefatı dolayısıyla taziye ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Belediye Başkanı  Fehmi Hüsrev Kutlu’nun babası ve Bediüzzaman Said Nursi’nin hayatta kalan son iki talebesinden birisi olan Dursun Kutlu 21 Temmuz 2018 tarihinde Adıyaman’da son yolculuğuna uğurlandı.

GENEL BAŞKANIMIZIN TAZİYELERİNİ İLETTİ

Taziye ziyaretinde Başkan Kutlu ile görüşen Özdemir, Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın taziyelerini de ileterek, “Genel başkanımızın size selamları var. Yoğun programından dolayı cenaze törenine katılamadı. Genel Başkanımız nezdinden babanıza Cenab-ı Hak’tan rahmet başta sizler olmak üzere tüm ailesine baş sağlığı diliyorum” dedi.

Taziyede Genel Başkan Yardımcımız Özdemir’e Adıyaman Şube Başkanımız Mahmut Doğan ve Genel merkez Teşkilatlanma Uzmanımız Zeki Özen’de katıldı. 

İŞ YERİ TEMSİLCİLERİMİZLE TOPLANTI

Öte yandan Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir Adıyaman’da şubemizi bağlı iş yerleri temsilcilerimiz ile de istişare toplantısı yaptı.