Ana Sayfa » Haberler » OLAĞANÜSTÜ GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULUMUZ “TAŞERON” GÜNDEMİYLE TOPLANDI

OLAĞANÜSTÜ GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULUMUZ “TAŞERON” GÜNDEMİYLE TOPLANDI

Olağanüstü Genişletilmiş Başkanlar Kurulumuz Genel Başkanımız Mahmut Arslan başkanlığında, “Taşeron” gündemiyle toplandı.

Olağanüstü Genişletilmiş Başkanlar Kurulumuz Genel Başkanımız Mahmut Arslan başkanlığında, 19 Aralık 2017 tarihinde Ankara Hilton Garden Inn Otel’de “Taşeron” gündemiyle toplandı.

Başkanlar Kuruluna Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın yanı sıra, Kurucu ve Onursal Genel Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi, Genel Başkan Yardımcılarımız Mehmet Keskin, Celal Yıldız ve Halil Özdemir, Şube ve İl Başkanlarımız, Şube ve İl Sekreterlerimiz, Genel Başkan Danışmanlarımız, Genel Merkez Uzmanlarımız ve Komitelerimizin başkanları katıldı.

Olağanüstü Genişletilmiş Başkanlar Kurulu toplantımızda, Taşeron düzenlemesiyle ilgili bugüne kadar gelinen süreçlere ilişkin ayrıntılı olarak değerlendirmeler yapıldı.

“KUDÜS’E SAHİP ÇIKMAK DİNİ VE TARİHSEL SORUMLULUĞUMUZDUR”

Kudüs’ün İsrail’in başkenti ilan edilmesi karanının ABD Başkanı Trump tarafından bilinçli olarak alındığını belirten Arslan, “Trump’ın kararı bir meydan okumadır. Bunun arkasında 80 milyon Evangelistin savaş planı vardır. Siyonistlerle iç içe çalışıyorlar. Kudüs sorunu bizim temel meselelerimizden biridir, sahip çıkacağız” ifadelerini kullandı.

17 Aralık’ta Ankara Tandoğan (Anadolu) Meydanı’nda HAK-İŞ’in de aralarında olduğu STK’lar tarafından gerçekleştirilen “Kudüse Özgürlük, İnsanlığa Barış” Mitinginin başarılı geçtiğini kaydeden Arslan, katılımdan dolayı teşkilat mensuplarımıza teşekkür etti.

Genel Başkanımızın konuşmasından sonra, Genel Başkan Yardımcılarımız Mehmet Keskin, Celal Yıldız ve Halil Özdemir taşeron konusunda yürütülecek politikalar hakkında konuştular.

Daha sonra Şube ve İl Başkanlarımız söz alarak, görüş ve önerilerini belirttiler.