Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, NİĞDE BELEDİYESİ VE ŞİRKETİ PERSONEL A.Ş. İLE İMZALANAN TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİ TÖRENİNE KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, NİĞDE BELEDİYESİ VE ŞİRKETİ PERSONEL A.Ş. İLE İMZALANAN TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİ TÖRENİNE KATILDI

Sendikamız ile Niğde Belediyesi ve Niğde Belediyesi şirketi Personel A.Ş. arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.

21 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilen toplu iş sözleşmeleri imza törenine; Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Şube Başkanımız Kadir Yenel, Niğde Belediyesi Personel A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Özbek, Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Ağadayı ve Toplu İş Sözleşmesi Daire Başkanımız Av. Muhammet Nurbaki Türkay katıldı.

Niğde Belediyesi’nde çifte sevinç yaşadıklarını ifade eden Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, “Üyelerimizin ücret ve sosyal haklarında ciddi iyileştirmeler yaptığımız sözleşmelerimizin hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Masada diyalogla imzaladığımız her sözleşme bizim için başarılı bir sözleşmedir. Üyelerimizi enflasyona ezdirmemek için elinden geleni yapan Niğde Belediye Başkanımıza, Şube Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise belediye bünyesinde çalışan işçilerle bir aile olduklarını ifade ederek, sözleşmenin tüm taraflara hayırlı olması dileğinde bulundu.

Özdemir’den Öz Sağlık-İş Niğde Şube Başkanlığı’na Ziyaret

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Niğde Belediyesi ile imzalanan toplu iş sözleşmeleri sonrası Öz Sağlık-İş Sendikası Niğde Şube Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Özdemir ziyaretinde Öz Sağlık-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Kevser Çevik’e görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Niğde Şube Başkanımız Kadir Yenel ve Toplu İş Sözleşmesi Daire Başkanımız Av. Muhammet Nurbaki Türkay’da yer aldı.