Ana Sayfa » Haberler » KESKİN, ZONGULDAK İL BAŞKANLIĞIMIZIN TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

KESKİN, ZONGULDAK İL BAŞKANLIĞIMIZIN TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, Zonguldak temasları kapsamında ziyarette bulunurken, Zonguldak İl Başkanlığımızın düzenlediği temsilciler toplantısına katıldı.

Keskin, 2 Şubat 2019 tarihinde Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı Zonguldak İl Başkanımız Güven Kaya ve İl Sekreterimiz Nihat Oruç ve İl Muhasibimiz Muhammet ile birlikte makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

KESKİN: 315 BİN 199 ÜYE SAYIMIZLA YİNE TÜRKİYE’NİN ZİRVESİNDEYİZ

Keskin daha sonra, Zonguldak İl Başkanlığımızın aylık olarak düzenlediği temsilciler toplantısına katılarak, Sendikamız HİZMET-İŞ’in açıklanan sendikaların üye sayılarına ilişkin 2019 Ocak ayı istatistiklerinde üye sayımızın 315 bin 199 olduğunu hatırlatarak, Türkiye’nin en büyük işçi sendikası olma özelliğini onurla devam ettirdiğini söyledi. Keskin ayrıca, son günlerde sendikal hayatta yaşanan gelişmeler ve bunlara paralel olarak sendikamızın yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Temsiller toplantımıza, AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve işyeri sendika temsilcilerimiz katıldı.