Ana Sayfa » Haberler » KAYSERİ’DE VEFAT EDEN ÜYEMİZİN AİLESİNE FERDİ KAZA ÇEKİ VERİLDİ

KAYSERİ’DE VEFAT EDEN ÜYEMİZİN AİLESİNE FERDİ KAZA ÇEKİ VERİLDİ

Kayseri Şubemize bağlı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı Park Bahçeler Müdürlüğünde çalışırken geçirdiği kaza sonucu vefat eden üyemiz Kazım Erkan’ın ailesine ferdi kaza sigortasında 35 Bin Türk Lirası yardım çeki verildi.

Sendikamız tarafından tüm üyelerimizin sosyal projelerimiz kapsamında ferdi kaza sigortası ile sigortalandığını belirten HAK-İŞ İl Başkanı ve Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, “02.02.2018 tarihinde trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Kazım Erkan’ın ailesine sigortadan aldığımız 35 Bin Türk Lirası verilmiştir. Vermiş olduğumuz bu paralar ailelerin acılarını azaltmayacaktır. Fakat geri de bırakmış olduğu ve bize emanet olarak gördüğümüz ailesinin ve yakınlarının az da olsa bir ihtiyacını karşılayacaktır. Hayatını kaybeden kardeşimize Allah’tan rahmet geride kalanlarına hayırlı uzun ömürler diliyorum” dedi.

Olay 02/02/2018 tarihinde Kocasinan İlçesi Sancaktepe Mahallesi Erkilet Bulvarı ile Ayancık Caddesi’nin birleştiği kavşakta meydana gelmiş ve 25 yaşında ki üyemiz Kazım Erkan yaşımı kaybetmiş Mert Karaca ise ağır yaralanmıştı.