Ana Sayfa » Haberler » KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ VE ŞİRKETİ İLE EK PROTOKOL, GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR’İN KATILIMLARIYLA İMZALANDI

KAHRAMANKAZAN BELEDİYESİ VE ŞİRKETİ İLE EK PROTOKOL, GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR’İN KATILIMLARIYLA İMZALANDI

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 26 Ağustos 2022 tarihinde Sendikamız ile Kahramankazan Belediyesi ve şirketi Kazanbel arasında gerçekleştirilen ek protokol imza törenine katıldı.

Gerçekleştirilen imza törenine Özdemir’in yanı sıra; Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Ankara 1 No’lu Şube Başkanımız Mahmut Tosun, Kahramankazan Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Erçelik ve Ankara 1 No’lu Şube Başkan Yardımcımız Ayhan Aydın katıldı.

Özdemir: “Zor günleri devlet ve millet olarak birliğimizle, dayanışmamızla aşacağız”

Ülkemizin zor günlerden geçtiği söyleyen Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, “İktisadi açıdan zor günlerden geçiyoruz. Her şeye rağmen bugünleri devlet ve millet olarak birliğimizle, dayanışmamızla aşacağız.  Pandemi süreciyle başlayan ekonomik sıkıntılardan üyelerimizi korumak için Kahramankazan Belediyemizle birlikte çalışmalar yürüttük. Masada karşılıklı anlayışla, üyelerimizin talepleriyle belediyemizin imkanlarını ortak paydada buluşturarak ek protokollerimizi imzaladık. Üyelerimize, sendikamıza, belediyemize hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ise imzalanan ek protokollerin emekçilere hayırlı olması dileğinde bulundu.