Ana Sayfa » Haberler » HAK-İŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISI SONA ERDİ 

HAK-İŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISI SONA ERDİ 

“Biz Birlikte HAK-İŞ’iz” temasıyla 28-29 Haziran 2022 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen HAK-İŞ İl Başkanları toplantısı, HAK-İŞ İl Başkanlarının görüş ve değerlendirmelerinin almasının ardından, Genel Başkanımız Mahmut Arslan’ın kapanış konuşması ile sona erdi.

HAK-İŞ İl Başkanları toplantısının ikinci gününe; Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamız Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Dr. Osman Yıldız, HAK-İŞ Genel Sekreteri Eda Güner, HAK-İŞ Genel Sekreter Yardımcısı Erdoğan Serdengeçti, HAK-İŞ İl Başkanları, Komite Başkanları ile HAK-İŞ uzmanları katıldı.

Toplantıda HAK-İŞ İl Başkanları, sendikal faaliyetleri, illerinde yürüttükleri örgütlenme çalışmalarına ilişkin görüş ve önerilerde bulundular.

HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamız Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz ve HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Dr. Osman Yıldız HAK-İŞ İl Başkanlarının görüşlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, “HAKİŞ İl Başkanlarımızın görüş ve önerileri bizim için çok önemli. Bu iki günlük toplantımızın size ve Konfederasyonumuza yararlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Toplantı, sertifika takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.