Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKANIMIZ ARSLAN, BASIN MENSUPLARIYLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

GENEL BAŞKANIMIZ ARSLAN, BASIN MENSUPLARIYLA İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkanımız Mahmut Arslan, 29 Nisan 2022 tarihinde HAK-İŞ tarafından düzenlenen 10. Geleneksel Basın İftar Programında çok sayıda basın mensubuyla bir araya geldi.

İftar programına Genel Başkanımız Mahmut Arslan, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Sendikamız Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz, HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı Dr. Osman Yıldız, HAK-İŞ Genel Sekreteri Eda Güner, HAK-İŞ Basın Müşaviri Birsen Çiçek Odabaşı, Kurumsal İletişim Daire Başkanımız Sami Sandal, HAK-İŞ’e bağlı sendikaların basın müşavirleri ile çok sayıda basın mensubu katıldı.

Çok sayıda yerel ve ulusal medya temsilcileri ve basın mensuplarının katıldığı iftar programında konuşan Arslan, tüm katılımcıların Ramazan Bayramını ve 1 Mayıs’ını kutladı. Arslan, HAK-İŞ Konfederasyonu’nun 25 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirdiği 1 Mayıs etkinliklerine değinerek, 1 Mayıs’ı amacına ve ruhuna uygun olarak Türkiye’nin her yerinde kutlayacaklarını hatırlatarak, 81 ilimizin meydanlarında, işyerlerinde, emekçilerle buluşup 1 Mayıs bildirisini kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti.