Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, UŞAK’TA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, UŞAK’TA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, 23 Şubat 2024 tarihinde Uşak Belediyesi’nde çalışan üyelerimizle bir araya geldi.

Düzenlenen programa Yıldız’ın yanı sıra; Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, AK Parti Uşak Milletvekilleri Dr. İsmail Güneş ve Av. Fahrettin Tuğrul, Uşak Şube Başkanımız Adil Özdemir ve Yardımcıları, Uşak İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir, Uşak Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ile üyemiz emekçiler katıldı.

Yıldız: “Kardeşlik ruhuyla yolumuza devam etmek istiyoruz”

Uşak Belediye Başkanı Çakın’a yapılan toplu iş sözleşmesi ve ilaveten yapılan %10 iyileştirme için teşekkür eden Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, “Bizim olduğumuz yerde kavga olmaz, kardeşlik olur, huzur olur. Uşak’ta bunun güzel bir örneği. Çalışanlar olarak belediye yönetimimizle uyum içinde çalışıyoruz. Bu kardeşlik ruhuyla yolumuza devam etmek istiyoruz. Yüksek enflasyondan işçiler olarak en çok biz etkileniyoruz. Ancak Uşak Belediye Başkanımız Çakın ve ekibi sağ olsun üyelerimizin enflasyona ezdirilmesine izin vermedi. Yeni yıl itibarıyla geçerli olan toplu iş sözleşmemize ek olarak %10 daha artış yapıldı. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.

Programda konuşan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın ise; “Kıymetli personelimizle birlikte şehrimizi daha yaşanılır bir hale getirmek ve halkımıza hizmet etmek için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Uşak Milletvekilleri Dr. İsmail Güneş ve Av. Fahrettin Tuğrul ile Uşak Şube Başkanımız Adil Özdemir’de birer selamlama konuşması gerçekleştirerek, toplantının hayırlara vesile olmasını temenni etti.