Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, ŞEHZADELER BELEDİYESİ EMEKÇİLERİNİN İFTAR SOFRALARINA KONUK OLDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, ŞEHZADELER BELEDİYESİ EMEKÇİLERİNİN İFTAR SOFRALARINA KONUK OLDU

Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, 26 Nisan 2022 tarihinde Manisa 1 No’lu Şubemizin Şehzadeler Belediyesi’nde çalışan üyelerimize yönelik düzenlediği iftar programına katıldı.

Üyelerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleşen iftar yemeğine Yıldız’ın yanı sıra; Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa 1 No’lu Şube Başkanımız Okan Polat, Manisa 2 No’lu Şube Başkanımız Tekin Turgut, Şubelerimizin Başkan Yardımcıları, iş yeri sendika temsilcilerimiz ile Sendikamız üyesi emekçiler katıldı.

Üyelerimizle aynı sofrada birlikte olmaktan mutlu olduklarını söyleyen Celal Yıldız, kurulan iftar sofrasının Manisa’da ki kardeşlik ruhuna katkı sunduğunu söyledi.

“Davamız emekçilere hizmet davasıdır”

Necip Fazıl Kısakürek’in ‘Eğer tadını bilirseniz, ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir’ sözünü hatırlatan Genel Başkan Yardımcımız Yıldız, “Manisa emekçi dostu bir şehirdir. Bizim davamız emekçilere hizmet davasıdır. Aidiyet duygusuyla şehirlerine ve sendikamıza sahip çıkan tüm emekçi kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ramazan Ayı’nın getirdiği birlik ve beraberliğin önemini vurgulamak için her yıl üyelerimizle iftar ve sahur sofralarında bir araya geliyorduk. Ancak koronavirüs nedeniyle bu geleneğimize iki yıl ara vermek zorunda kaldık. Şimdi şükürler olsun ki virüsün etkisini yitirmesiyle üyelerimizle tekrar beraberiz. Allah birliğimizi bozmasın” dedi.