Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ EMEKÇİLERİYLE İFTAR YAPTI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ EMEKÇİLERİYLE İFTAR YAPTI

Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, 18 Nisan 2022 tarihinde Ağrı/Doğubayazıt Belediyesi emekçileriyle iftar programında buluştu.

Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Yıldız’ın yanı sıra; Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar, Genel Merkez Teşkilatlanma Uzmanımız M. Zeki Özen ve üyelerimiz katıldı.

Mübarek Ramazan’ın ülkemize ve tüm İslam alemine barış, huzur ve sağlık getirmesi temennisinde bulunan Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, üyelerimizle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Zaman kardeşlik zamanıdır”

Programa katılan üyemiz emekçilere teşekkür eden Genel Başkan Yardımcımız Yıldız, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan ramazanınızı kutluyorum. İnşallah Allah, hepinizi ailelerinizle sağlıkla bayrama kavuştursun. Doğubayazıt’ta sizlerle birlikte yapacak daha çok işimiz var. Zaman kavga etme zamanı değil, barış içinde ilçemizi kalkındırma evlatlarımıza layık bir ilçe bırakma zamanıdır, kardeşlik zamanıdır” dedi.