Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, ANKARA 4 NO’LU ŞUBEZİN İFTARINA KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ YILDIZ, ANKARA 4 NO’LU ŞUBEZİN İFTARINA KATILDI

Ankara 4 No’lu Şube Başkanlığımız 31 Mayıs 2018 tarihinde Emek Konukevi’nde iftar programı düzenledi. İftara Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, Ankara 4 Nolu Şube Başkanımız Yusuf Güler, ASBÜ İdari Mali İşler Başkanı Muharrem Yılmaz, Saray Rehabilitasyon Merkezi Müdür Yardımcıları, Şube yönetim kurulu üyeleri, komitelerimizin başkan ve yardımcıları ve iş yeri temsilcilerimiz katıldı.

“RAMAZAN AYININ BEREKETİNİ BU İFTAR SOFRAMIZDA DA HEP BİRLİKTE GÖRÜYORUZ”

Genel Başkan Yardımcımız Celal Yıldız, Ramazan-ı Şerif’in hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Bu mübarek ramazan akşamında hepinize hoş geldiniz diyor, hürmetle selamlıyor, saygılar sunuyorum. Ramazan ayının bereketini bu iftar soframızda da hep birlikte görüyoruz. Birlik ve bütünlüğümüzün pekiştiği, kendimize karşı özeleştirimizin yoğunlaştığı ve görevlerimize ilişkin sorumluluklarımızın yükseldiği bu ayın hepimize, tüm HAK-İŞ/HİZMET-İŞ camiasına hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.

“SOSYAL ORTAK KABUL EDEN BİR ANLAYIŞIN SAHİBİYİZ”

“Biz HAK-İŞ/HİZMET-İŞ olarak, çatışmaya endeksli bir sendikal anlayış değil, kendisini sosyal ortak kabul eden bir anlayışın sahibiyiz” diyen Yıldız, “Bu anlamda da Ramazan ayı sosyal ortakların hem geçmiş eylemlerini, hem de gelecekteki politikalarının mantalitesini adil bir çizgide oluşturmaları için önemli bir fırsattır. Çünkü Ramazan, insanı muhasebeye, sorumluluğa, ölçüye, insafa davet eder” diye konuştu.