Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR VE KURUCU BAŞKANIMIZ TANRIVERDİ MALATYA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR VE KURUCU BAŞKANIMIZ TANRIVERDİ MALATYA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir ve Kurucu Genel Başkanımız ve 22, 23 ve 24. dönem Manisa AK Parti Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi 27 Ocak 2022 tarihinde Malatya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerde Malatya Şube Başkanımız Bünyamin Geleri ve Malatya Şube Başkan Yardımcılarımızda yer aldı.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir ve Kurucu Başkanımız Tanrıverdi ilk olarak Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı ile çalışma hayatına ve üyelerimizin durumlarına dair bir süre sohbet eden Özdemir ve Tanrıverdi, kendilerini ağırlayan Gürkan’a teşekkür ettiler.

Özdemir ve Tanrıverdi’den Yeşilyurt Belediye Başkanı ve Battalgazi Belediye Başkanı’na Ziyaret

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir ve Kurucu Genel Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi Malatya temaslarını Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i ziyaret ederek sürdürdü.

Yeşilyurt Belediye Başkanı ve Battalgazi Belediye Başkanı ile sendikal konularda görüş alışverişinde bulunan Özdemir ve Tanrıverdi, Çınar ve Güder’e görevlerinde başarılar dilediler.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir ve Kurucu Başkanımız Tanrıverdi, İnönü Üniversitesi Rektörü’nü ve Malatya İl Emniyet Müdürü’nü Ziyaret Etti

Malatya ziyaretlerini İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ile Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret ederek tamamlayan Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir ve Kurucu Genel Başkanımız Hüseyin Tanrıverdi, Malatya’da kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan ötürü herkese teşekkür ettiler.

İnönü Üniversitesi Rektörü ziyaretinde Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan’da yer aldı.