Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, SAKARYA’DA SENDİKAL TEMASLARDA BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, SAKARYA’DA SENDİKAL TEMASLARDA BULUNDU

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 20-21 Mart 2018 tarihlerinde sendikal ziyaretler ve temaslarda bulunmak üzere Sakarya’ya gitti. Özdemir’e ziyaretlerinde Sakarya Şube Başkanımız Mehmet Mesut Gökdemir ve şube yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

 

SAKARYA SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Sakarya SGK İl Müdürü Erhan Çavuş’u ziyaret eden Özdemir ve beraberindeki heyet, ziyaret sonrası çalışan üyelerimizle sohbet etti.

SERDİVAN BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir ve beraberindeki heyet Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti. Özdemir, ziyarette sendikamızın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Alemdar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Özdemir’e teşekkür etti.

SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ TOÇOĞLU’NA ZİYARET

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret eden Halil Özdemir ve beraberindekiler, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Ziyarette ülke gündemi ve çalışma hayatına dair görüş alışverişinde bulunuldu. Özdemir, Başkan Toçoğlu’na çalışmalarında başarılar dilerken, Toçoğlu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Özdemir ve beraberindeki heyet Spor İl Müdür Fatih Çelikel ve KYK İl Müdürü Arif Özsoy’u da ziyaret ettiler.

ÖZDEMİR, SAKARYA ŞUBEMİZİN İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Sakarya Şube Başkanlığımızın yönetim kurulu, denetleme kurulu, disiplin kurulu, komitelerinin başkan ve yardımcıları ile Sakarya Şubemize bağlı işyerlerinde çalışan baş temsilci ve temsilcilerin katıldığı bir istişare toplantısına katıldı.

HALİL ÖZDEMİR’İN SAKARYA’DA 2. GÜN ZİYARETLERİ DEVAM ETTİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Sakarya’da ziyaretlerinin ikinci gününde, Sakarya Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu’yu Sakarya Şube Başkanımız Mehmet Mesut Göktedir ve şube yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte ziyaret etti.

Özdemir ve beraberindeki heyet Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ederek sendikamızın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Öztürk te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Özdemir’e teşekkür etti.

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir ve beraberindekiler, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezini, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Gelik ve İnsan Kaynakları Müdürü Zeki Koç’u da ziyaret ettiler.

ÖZDEMİR ADAPAZARI BELEDİYESİ TİS TÖRENİNE KATILDI

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir Sakarya’da ki temasları kapsamında son olarak Adapazarı Belediyesi Toplu iş sözleşmesi imza törenine katıldı.