Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, MANİSA’DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, MANİSA’DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 7 Nisan 2022 tarihinde, Manisa 2 No’lu Şubemizin düzenlediği iftar programında üyelerimizle bir araya geldi.

Yoğun katılımla gerçekleştirilen iftar programına; Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Manisa 2 No’lu Şube Başkanımız Tekin Turgut, MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Ülkü Ocakları Manisa İl Başkanı Nazmi Akçay, Manisa 2 No’lu Şube Başkan Yardımcılarımız, Genel Başkan Danışmanımız Fatih Mehmet Bakırtaş ve üyelerimiz katıldı.

Üyelerimizin talepleri üzerine Manisa’da ikinci bir şube kararı aldıklarını söyleyen Özdemir, Manisalı emekçilerle sendikamızın ayrılmaz bir bütün olduğunu vurguladı.

“Ramazan ayının ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış, huzur getirmesini temenni ediyorum”

İftar yemeğine katılan emekçilere teşekkür eden Halil Özdemir, “Birlik ve beraberliğimiz her zaman daim olsun. Aziz milletimizin, Manisalı emekçi kardeşlerimin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Ayı’nı kutluyorum. Ramazan ayının ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış, huzur getirmesini temenni ediyorum. İşimizin ve ekmeğimizin  güvencede olduğu nice bayramlara ulaşmayı Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum” dedi.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir konuşmasının ardından üyelerimizin sorun ve taleplerini dinledi.