Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR KAYSERİ’DE TEMASLARDA BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR KAYSERİ’DE TEMASLARDA BULUNDU

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir Kayseri’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Kayseri ziyaretleri kapsamında ilk olarak 31 Mart yerel seçimlerinde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Memduh Büyükkılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Özdemir’e ziyaretinde Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, Kayseri Şube Yönetimimiz ve HAK-İŞ’e bağlı Öz Taşıma-İş Sendikası Kayseri İl Başkanı Ahmet Özdemir eşlik etti.  Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk’ü de ziyaret eden Özdemir yeni dönemin tüm Kayseri halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Özdemir’den Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayraktar’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Halil Özdemir Kayseri’de ikinci ziyaretini de Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar’a gerçekleştirdi. Özdemir’in Kocasinan Belediye Başkanı ziyaretine Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, Kayseri Şube Yönetimimiz ve HAK-İŞ’e bağlı Öz Taşıma-İş Sendikası İl Başkanı Ahmet Özdemir’in yanı sıra iş yeri temsilcilerimiz de eşlik etti.

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir,  Kocasinan Belediye Başkanı seçilen Çolakbayraktar’a yeni görevinde başarılar diledi.

Özdemir, Kayseri temasları kapsamında Melikgazi Belediye Başkanı Yardımcısı Ahmet Yalçın, Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Feyzullah Gündoğdu ve Kayseri Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Yardımcısı Ahmet Yalçın’ı da ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir Kayseri Şubemizin Temsilciler Toplantısı’na Katıldı  

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir Kayseri temasları kapsamında ayrıca Kayseri Şubemizin her ay düzenlediği  temsilciler toplantısına da katıldı. Toplantıda konuşan Özdemir, “Kayseri Şubemiz yıllardır birlik ve beraberlik içinde hiçbir sıkıntı çıkartmadan kardeşçe çalışmalarına devam etmektedir. Bundan dolayı da öncellikle Serhat Çelik Başkanıma, yönetimine ve tüm temsilcilerine teşekkür ediyorum.  Kayseri yerel seçimlerde de birlik ve beraberliğini korudu. Bundan dolayı da herkesi tebrik ediyor yeni dönemin Kayserimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik toplantıya katılan Halil Özdemir’e katılımlarından dolayı teşekkür etti.