Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, GAZİANTEP’TE TEMSİLCİLERİMİZLE TOPLANTI YAPTI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, GAZİANTEP’TE TEMSİLCİLERİMİZLE TOPLANTI YAPTI

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Gaziantep Şubemize bağlı işyerlerinde çalışan işyeri sendika temsilcilerimiz ile toplantı yaptı.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Gaziantep şubemize bağlı işyerlerinde çalışan işyeri baştemsilcilerimiz ve temsilcilerimiz ile yapılan toplantıya katıldı. Toplantıda Gaziantep Şube Başkanımız Mehmet Geçer ve şube yönetim kurulu üyelerimizde hazır bulundu.

ÖZDEMİR: KADRO HAYALİMİZ GERÇEK OLDU

Özdemir, yaptığı konuşmada ülke gündeminde ve çalışma hayatında hareketli dönemlerin yaşandığını belirterek, “Sendikal hayatı ve çalışma yaşamını yakından ilgilendiren en önemli süreç Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın taşeronda çalışan emekçiler için verdiği kadro müjdesi ile yaşanmaya başlandı. Taşeronda çalışanların kadro hayali gerçek oldu. Bu tarihi dönemin yaşanmasında büyük rol oynayan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız Binali Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Jülide Sarıeroğlu ve Maliye Bakanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“HEP BİRLİKTE SAHADA MÜCADELE ETTİK”

“HİZMET-İŞ Sendikası olarak taşeron meselesinin üzerine en çok giden sendika olduk” diyen Halil Özdemir, “Genel Başkanımız Mahmut Arslan başta olmak üzere bizler gerek düzenlediğimiz toplantılar olsun, gerekse katıldığımız programlar olsun taşerona kadro verilmesi hususundaki kararlı mücadelemizi sürdürdük. Aynı zamanda siz temsilcilerimizin de sahadaki çalışmaları da bu sürecin yaşanmasında etkili oldu. Bundan sonrada çalıştığınız iş yerlerinde kadrolu olarak çalışmaya devam edeceksiniz” şeklinde konuştu.