Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, EPSU-ETUI ÖRGÜTLENME VE ÜYE KAYDI SEMİNERİNE KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, EPSU-ETUI ÖRGÜTLENME VE ÜYE KAYDI SEMİNERİNE KATILDI

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir Bükreşe’te düzenlenen “Kamu Hizmetlerinde Örgütlenme ve Üye Kaydı Stratejileri” çalıştayına katıldı.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir ve Sendika Uzmanlarımız 13-16 Kasım 2017 tarihleri arasında Bükreş’te Üyesi olduğumuz EPSU (Avrupa Kamu Hizmetleri Federasyonu) ve ETUI (Avrupa Sendikalar Enstitüsü)’nün beraber organize ettiği “Kamu Hizmetlerinde Örgütlenme ve Üye Kaydı Stratejileri” çalıştayına katıldılar.

Sendikamızı temsilen çalışma toplantısına Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, teşkilatlanma uzmanımız Aytekin Koç ve Uluslararası İlişkiler Biriminden Burhan Yıldız katılım gerçekleştirdi.

Sendikaların Örgütlenme ve Üye Kaydı stratejileri ve gelecek hedeflerini konu alan ilk oturumda söz alan Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Sendikamız HİZMET-İŞ’in geçmişte koyduğu hedeflere başarı ile ulaştığını ve Sendikamızın gelecek ile hedefleri konusunda bilgi verdi.

HALİL ÖZDEMİR: BELİRLEDİĞİMİZ HEDEFLERİMİZE ULAŞTIK

Özdemir, Sendikamız HİZMET-İŞ’in geçmişten beri hedeflerini iyi belirlediğini ve bunlara ulaşmak için çok çabaladığını, sonuç olarak koyulan hedeflere ulaşabildiğini dile getirerek, “Daha önce “Geleceğimiz Hayallerimiz kadardır” dedik ve İşkolu zirvesini hedefleyerek bu hedefe ulaşabildik. 12. Genel Kurulumuzda “Erdemli bir sendikal İnşa için işkolu zirvesinden Türkiye Zirvesine” diyerek hedefimizi belirledik. 2017 Temmuz İstatistiklerine göre Sendikamız 206 Bin 592 üyesi ile Türkiye’nin en büyük sendikası olmanın gururu ile bu hedefimizi de gerçekleştirmiş bulunuyoruz” şeklinde konuştu.