Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, ANTAKYA’DA ZİYARET VE SENDİKAL TEMASLARDA BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÖZDEMİR, ANTAKYA’DA ZİYARET VE SENDİKAL TEMASLARDA BULUNDU

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 10 Nisan 2018 tarihinde Antakya’da sendikal temaslar ve ziyaretlerde bulundu.

İLK ZİYARET ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL KİMYECİ’YE

Genel Başkan Yardımcımız Özdemir, Antakya’daki temasları kapsamında ziyaretlerine Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi makamında ziyaret ederek başladı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Özdemir, Başkan Kimyeci’ye sendikamızın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi ve çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Kimyeci’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

AK PARTİ ANTAKYA İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

Özdemir ve beraberindeki heyet daha sonra AK Parti Antakya İl Başkanı İbrahim Güler’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, daha sonra sırasıyla, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Kumlu Belediye Başkanı İbrahim Paç, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı ve Altınözü AK Parti İlçe Başkanı Yusuf  Bulanık’ı ziyaret etti.

ÖZDEMİR: TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİK

Özdemir, Antakya’da gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada temaslarının olumlu geçtiğini belirterek, “Sendikamızın teşkilatlanma çalışmalarına hız verdik. Sendikamız Türkiye’nin hem sayısal hem de teşkilat bakımından en büyük sendikası. Biz zirvedeki yerimizi korumaya yapacağımız verimli çalışmalarla devam edeceğiz” dedi.