Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN ZONGULDAK’TA ZİYARETLERDE BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN ZONGULDAK’TA ZİYARETLERDE BULUNDU

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin sendikal ziyaretlerde bulunmak üzere Zonguldak’a gitti.

Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, sendikal ziyaretler ve temaslarda bulunmak üzere Zonguldak’a gitti. Keskin’e ziyaretlerinde Zonguldak İl Başkanımız Güven Kaya ve İl Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

KARADENİZ EREĞLİ BELEDİYE’SİNE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin ve beraberindekiler ilk olarak Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret ederek ülke gündemi ve sendikal hayata dair görüş alışverişinde bulundular.

Keskin, Başkan Uysal’a çalışmalarında başarılar dilerken, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’da ziyaretlerinden dolayı Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin ve Zonguldak İl Yönetimimize başarılar diledi.

KARADENİZ EREĞLİ DEVLET HASTANESİ ZİYARETİ

Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi Müdürü İbrahim Duvarcı’yı da ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Keskin ve beraberindekiler Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi’ndeki işyeri temsilcilerimiz ile bir toplantı düzenlediler.

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ’NDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, Bülent Ecevit Üniversitesi’nde çalışan üyelerimizi de ziyaret ederek bir bilgilendirme toplantısı yaptı.