Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, İSTANBUL 12 NO’LU ŞUBEMİZİN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, İSTANBUL 12 NO’LU ŞUBEMİZİN İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, 20 Nisan 2022 tarihinde İstanbul 12 No’lu Şubemizin düzenlediği iftar programına katıldı.

Kur’an tilaveti okunmasıyla başlayan programa; Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, İstanbul 12 No’lu Şube Başkanımız Ramadan Aygün, İstanbul 3 No’lu İETT Şube Başkanımız Mustafa İluk, İstanbul 9 No’lu Şube Başkanımız Emrullah Aslan, İstanbul 10 No’lu Şube Başkanımız Ahmet Şimşek, Genel Başkan Danışmanımız Mustafa Taştekin, İstanbul 12 No’lu Şubemizin Başkan Yardımcıları, komite başkanları, iş yeri sendika temsilcileri ile üyelerimiz katıldı.

Bizleri aynı sofrada buluşturan şube başkanımıza, ekibine ve katılım sağlayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum diyen Genel Başkan Yardımcımız Keskin, Cenab-ı Allah’tan birlik ve beraberliklerinin daim olmasını niyaz etti.

“Sendikamızın dokunmadığı gönül kalmaması için gece gündüz çalışıyoruz”

Rabbim bizleri bu ayın feyzinden ve bereketinden yararlanmayı nasip eylesin inşallah şeklinde konuşan Genel Başkan Yardımcımız Keskin, “İftar programımıza uzaktan ya da yakından iştirak eden kıymetli üyelerimize teşekkür ediyorum. Sendikamızın dokunmadığı gönül kalmaması için gece gündüz çalışıyoruz. Bir yandan üyelerimizin hak ve hukuklarını için mücadele ediyoruz, bir yandan ülkemizin zor günlerinde yanında oluyoruz, bir yandan da İslam coğrafyasında ve dünyada zor zamanlar geçiren mazlumlara destek oluyoruz.  Allah mücadelelerimizi zaferlerle sonuçlandırsın” dedi.