Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, İBÇD’NİN İFTARINA KATILDI

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KESKİN, İBÇD’NİN İFTARINA KATILDI

Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, 27 Mayıs 2018 tarihinde İBÇD (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çalışanları Derneği’nin düzenlediği geleneksel iftar programına katıldı.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen iftar programına Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin’in yanı sıra, İBÇD Genel Başkanı Abdulaziz Kaygısız, İstanbul 2 No’lu İETT Şube Başkanımız Ahmet Günçe, İstanbul 3 No’lu İETT Şube Başkanımız Mustafa İluk, İstanbul 7 No’lu Şube Başkanımız Hüseyin Topçu, İETT Bölge Müdürleri Ahmet Albayrak, Nihat Kömerik ve Rıfat Hayta ve üyemiz İETT çalışanları katıldı.

İftar programında konuşan Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Keskin, gelenekselleştirdiği iftar programlarıyla Sendikamız ile İETT çalışanlarını bir araya getirdiği İBÇD yöneticilerine teşekkür ederek, üyemiz İETT çalışanlarının Ramazan ayını kutladı.

Ramazan ayının şubemizin sorumluluk alanında bulunan işyerlerimize, belediyelerimize ve kamu kurumlarımıza HİZMET-İŞ ve HAK-İŞ ailesine hayırlar getirmesini, Cenab-ı Allah’tan niyaz eden Keskin, “İftar sofraları, şükretmenin, varlığa karşı hamd etmenin, yoksulları hatırlamanın, zenginliği sorgulamanın bir vesilesidir. Cenab-ı Allah, iftar vesilesiyle bizlere böyle bir imkân ve fırsat sunmaktadır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmeliyiz. Allah oruçlarımızı, ibadetlerimizi ve dualarımızı kabul etsin” diye konuştu.