Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ HALİL ÖZDEMİR, MUŞ’TA

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ HALİL ÖZDEMİR, MUŞ’TA

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 15 Mart 2018 tarihinde Muş’ta bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Özdemir’e ziyaretlerinde Muş Şube Başkanımız Yaşar Kalır ve şube yönetim kurulu üyelerimiz eşlik etti.

MUŞ BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ AYDIN ÖZARSLAN’A ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir ilk olarak Muş Belediye Başkan Vekili Aydın Özarslan’ı makamında ziyaret etti. Özdemir, ziyarette sendikamızın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Özarslan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Özdemir’e teşekkür etti.

Muş Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Oktay Turan’ı ve hastane yönetimini ziyaret eden Özdemir ve beraberindekiler hastanede çalışan  üyelerimizle sohbet etti.

Özdemir ve beraberindeki heyet Varto Belediye Başkanı Mehmet Nuri Çetin ve Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’ı da ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Muş Şube Başkanlığımız yönetim kurulu, denetleme kurulu, disiplin kurulu, komitelerimizin başkan ve yardımcıları ile Muş Şubemize bağlı işyerlerinde çalışan baştemsilci ve temsilcilerimiz katıldığı bir istişare toplantısı düzenlendi.