Ana Sayfa » Haberler » GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ HALİL ÖZDEMİR, AYDIN’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ HALİL ÖZDEMİR, AYDIN’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, Aydın’da sendikal temaslarda bulundu.

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir, 12 Şubat 2019 tarihinde gittiği Aydın’da, Aydın Büyükşehir ve İlçe belediye başkan adaylarına ziyaretler gerçekleştirdi.

Özdemir’e ziyaretlerinde Aydın İl Başkanımız Koray Güneş ve Eğitim-Sosyal İşler Daire Başkanımız Fatih Mehmet Bakırtaş eşlik etti.

ÇİNE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI CELAL ÖZDEN’E ZİYARET

Halil Özdemir ve beraberindeki heyet AK Parti Çine Belediye Başkan adayı Celal Özden’i ziyaret ederek seçim çalışmalarında başarılar diledi.

EFELER İLÇESİNE ZİYARET

Efeler ilçesini de ziyaret eden Özdemir ve beraberindekiler, MHP Efeler Belediye Başkan adayı Ümmet Akın, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaçtı, MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın’ı ziyaret ederek başarılar diledi.

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İSMET AKIN’A ZİYARET

MHP Germencik Belediye Başkan adayı İsmet Akın’ı da ziyaret eden Özdemir ve beraberindeki heyet seçim çalışmalarında başarılar diledi.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR VE NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Halil Özdemir ve beraberindekiler AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş ve MHP Nazilli Belediye Başkan adayı Haluk Alıcık’ı ziyaret etti.